Ogłoszenia duszpasterskie – 10.05.2020.r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020.r.

1. Dzisiaj o 12.20 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe ś.p.Marka Piotrowicza, męża Pani Dyrektor naszej szkoły. Msza św. pogrzebowa w kościele w Jodłowniku o godz. 13.oo. Nabożeństwo Majowe w naszym kościele o godz. 15.oo
2. Nabożeństwa Majowe w ciągu tygodnia codziennie oprócz środy rozpoczynać będziemy o godz. 18.oo. Na majówkę we wtorek zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Po nabożeństwie chciałbym spotkać się w celach organizacyjnych.
3. We środę, jako że jest to 13.dzień maja, rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie. O godz. 19.oo rozważymy wspólnie chwalebną część Różańca a po nim będzie msza św. tradycyjnie w intencji dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Św. Procesji z figurą M.B. Fatimskiej ze zrozumiałych względów nie będzie.
4. W piątek i sobotę o godz. 16.3o będą msze św. o spokój duszy ś.p. Marka Piotrowicza od wspólnoty szkolnej podzielonej na dwie grupy. Majówka i msza św. popołudniowa w te dni będzie o zwykłej porze, czyli o godz. 18.oo.
5. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii.
6. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj i ofiarę 100 zł na środki czystości. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie następujących Parafian: Regina Bogacz, Stanisław Dziedzic, Antoni Cichowski, Stanisław Kapera, Wojciech Chynek, Piotr Lizak.