Ogłoszenia duszpasterskie – 21.06.2020.r.

12. Niedziela Zwykła – 21.06.2020.r.

1. Dzisiaj porządek niedzielny mszy świętych. Wszystkim dziękuję za ofiary na składkę inwestycyjną.

2. Jutro – 22.06. – pierwsza Nowenna do św. Rity o godz. 19.oo. Po nowennie msza święta.

3. We środę o godz. 19.oo Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy ze zmianą tajemnic Róż i msza święta. O poprowadzenie rozważań części chwalebnej Różańca proszę różę p.w. św. Antoniego.

4. We czwartek zakończenie roku szkolnego. Panu Bogu podziękujemy na okolicznościowej mszy św. o godz. 16.oo. Zapraszam na nią Pedagogów, rodziców, dzieci i wszystkich, którzy są wdzięczni dobremu Bogu za dotrwanie do końca tego roku szkolnego.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Wiesław Zapalski, Zbigniew Żak, Artur Pawlik, Józef Brodzik i Dariusz Orzeszek.

6. Parafia w Szyku organizuje pielgrzymkę na Litwę w dniach 24 – 29.08. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.