Ogłoszenia parafialne – 12.07.2020.r.

15. Niedziela Zwykła – 12.07.2020.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku. Dziękujemy za ofiary na składkę dziś przeznaczone na utrzymanie WSD w Tarnowie.

2. Jutro zapraszamy na trzecie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy je o 19.oo.

3. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic światła różańca proszę Różę p.w. NMP Królowej Polski. Zapraszamy szczególnie serdecznie wszystkie członkinie i wszystkich członków Róż Różańcowych.

4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będą na inwestycyjne potrzeby naszej parafii.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 60zł. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Piotr Leśniak, Józef Nieckula, Krzysztof Nieckula, Rafał Undas, Ryszard Leśniak, Henryk Szlehuber

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.