Ogłoszenia parafialne 28.04.2013r

V Niedziela Wielkanocy 28.04.2013 roku

• Dziś w Parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii św.  o godz. 10.30. Jutro św. Świętej Katarzyny Sjenejskiej. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw majowych. Zachęcam do podtrzymywania tradycji i śpiewania majówek przy naszych figurkach parafialnych. W czwartek przed odpustem Msza św. Na cmentarzu o godz.19.00 Proszę o uporządkowanie grobów swoich bliskich i o zaproszenie rodziny na tę Mszę św. Za wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu. Składka na cmentarzu na utrzymanie porządku na cmentarzu i wywóz śmieci. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski Odpust Parafialny Msza św. Rano o godz. 7.30 Suma odpustowa o godz.11.00  Zapraszam wszystkich parafian i waszych bliskich do skorzystania z łaski przywileju odpustu zupełnego Zapraszam na Sumę odpustową i o obecność proszę Poczty sztandarowe panie i dziewczęta niosące feletrony, dzieci komunijne w strojach i dziewczynki sypiące kwiaty, oraz chłopców dzwoniących dzwonkami.
  • Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za piękne przystrojenie Kościoła i za dar ołtarza- dzwonki ołtarzowe. Dziękuję pewnemu ofiarodawcy za zakup świec ołtarzowych do głównego ołtarza(koszt jednej świecy to 125zł. A jest ich 6sztuk) Bóg zapłać. Dziękuje Panu Andrzejowi Kaja za kwiaty które zdobią fronton Kościoła.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Maria Leśniak.
  • Zachęcam do nabycia Dużego  Gościa i Małego Gościa.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości  w kwocie 100 zł. O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Giza Mieczysław, Banach Jan, Śliwa Janina, Grabacki Robert, Nowak Wojciech, Wójtowicz Franciszek, Kordeczka Zofia

Zobacz: Intencje Mszalne