Ogłoszenia Parafialne 19.05.2013r

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19.05.2013 roku

  •  Niedziela 3 miesiąca składka inwestycyjna dziękuję za waszą ofiarność. Jutro św NMP Matki Kościoła Msza o godz 19.00 i Nabożeństwo majowe. We środę Nowenna do MBNP po nabożeństwie spotkanie uczniów kl III Gimnazjum w piątek natomiast mają spotkanie w Jodłowniku przed bierzmowaniem o godz. 16.00 Bierzmowanie będzie 31 V o godz 15.30 w Jodłowniku.  W sobotę na 16.00 zapraszają dzieci swoich rodziców na Mszę św w ich intencji i na spotkanie w szkole.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Krystyna Tabak.
  • Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na środki czystości.   O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Sutor Edward, Wąsowicz Edward, Undas Kazimiera, Sędo Stanisław, Żak Stanisław

Zobacz także: Intencje mszalne