Ogłoszenia Parafialne 26.05.2013

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 26.05.2013 roku

• W tym tygodniu we czwartek Uroczystość Najświętrzego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało).Msze św. O gogz.7.30 i 10.30 po której będzie procesja do czterech ołtarzy ustawionych na placu przy Kościele. Ołtarze ubierają:
    I Knyszóf, Łączki
    II Słupia
    III Dalnia Podsacze
    IV Mstów
  • Przygotowanie ołtarzy we środę wieczorem dokończenie w czwartek.
  • We środę Nowenna do MBNP .W piątek zakończenie nabożeństw majowych. W sobotę I sobota miesiąca po Mszy wieczornej Apel i procesja na cmentarz.
  •  Bierzmowanie będzie 31 V o godz 15.30 w Jodłowniku.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pan Józef Różana.
  • Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa.
  • Jak co roku w tym czasie będą zbierane dowolne ofiary na wynagrodzenie dla Pana Organisty za całoroczną pracę. Radę Parafialną proszę o pomoc.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 80 zł na środki czystości.   O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Trzupek Andrzej, Zborowski Marian, Jacaszek Stanisław, Płachta Antoni, Boguta Wacław.

Ogłoszenia inne : Lekarz Okulista będzie wykonywał komputerowe badanie ostrości widzenia w celu doboru okularów. Badania dla osób dorosłych i dzieci od 5 roku życia 14 czerwca w Jodłowniku w godzinach od 11.00 do 17.00.