Ogłoszenia Parafialne 30.06.2013

XIII Niedziela 30.06.2013 roku

  • We wtorek święto NMP Tuchowskiej. W tym tygodniu I czwartek piątek i sobota miesiąca lipca spowiedź we czwartek i piątek od godz.18.00. W piątek od godz. 8.00 udam się do chorych. W sobotę po Mszy wieczornej Apel i procesja na cmentarz. W I niedziele lipca dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego i zmiana tajemnic różańcowych po Prymarii. W tym dniu festyn organizowany przez Naszą Szkołę. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i gości.
  • Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Bogusława Mazanek.
  • Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa.

Dziękuję za posprzątanie kościoła . O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Węgrzyn Antoni, Rakoczy Szczepan, Kutaj Antoni, Kapera Władysława, Kowacz Jan

Ogłoszenia inne :

Intencje mszalne