Ogłoszenia Parafialne 29.09.2013

Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2013 roku

 

 

  1. Dziś dzień modlitw o trzeźwość. Od jutra Msza św wieczorna o godz.17.00 . We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych po Mszy św. Wieczornej zachęcam wszystkich do modlitwy różańcowej a szczególnie dzieci i młodzież.W tym tygodniu I czwartek piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek i piątek od 16.30 W sobotę Apel Maryjny i procesja na cmentarz z lampionami. W piątek od godz.8.00 udam się do chorych. W niedzielę na Sumie Uroczyste podziękowanie Panu Konstantemu Malinowskiemu za długoletnią posługę. Swoje podziękowanie pragnie wyrazić również Ordynariusz naszej Diecezji przysyłając do naszej Parafii przedstawiciela Kurii Diecezjalnej Ks. dr. Jana Banacha który będzie przewodniczył Uroczystej Mszy dziękczynnej i wręczy list uznania i podziękowania od Biskupa Andrzeja Jeża. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św Teresy od Dzieciątka Jezus we środę wspomnienie św Aniołów Stróżów w piątek swp św Franciszka z Asyżu w sobotę wsp św. Faustyny Kowalskiej
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pani Maria Leśniaki po prymarii zmiana tajemnic różańca św.
  3. Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa niedzielnego.
  4.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Dziedzic Józefa, Dziedzic Urszula, Sowa Stanisława, Szczypkowska Stanisława, Borowiak Agnieszka

4.Intencje mszalne

 

87