Ogłoszenia Parafialne 24.11.2013

XXXIV Niedziela Zwykła 24.11.2013 roku

1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata i rozpoczynamy przygotowanie do peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św Faustyny i bł Jana Pawła II. Serdecznie witam w naszej Parafii Ks Proboszcza ze Żmiącej, który przygotuje nas na peregrynację. Plan Przygotowania i samej peregrynacji jest dostępny u ministrantów przed kościołem. Dziś Odpust na Wilkowisku. Proszę dziś wszystkich Starażaków na spotkanie w Remizie na godz.16.00. W sobotę św św Andrzeja Apostoła i pierwsza sobota miesiąca po Mszy św wieczornej Apel i procesja na cmentarz. W przyszłą niedzielę Odpust w Szyku.
  2. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi pan Mieczysław Wiewiórka.
  3. Zachęcam do nabycia Dużego i małego Gościa niedzielnego. Są do nabycia obrazy i emblematy na peregrynacje.
  4.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie świątyni bardzo proszę: Kapera Stanisław, Piechnik Krystyna, Węgrzyn Marek, Piechnik Aniela, Janiczek Franciszek

4.Intencje mszalne