Ogłoszenia Parafialne 15.06.2014

Uroczystość Najświętszej Trójcy

15.06.2014 roku

1. Gościmy dziś Ks misjonarza Stanisława Majkrzaka z Ukrainy, który wygłosił  słowo Boże i przeznaczymy mu składkę na budowę Kościoła. W tym tygodniu w czwartek Uroczystość Bożego Ciała  składka w tym dniu na hospicja i na cele charytatywne Msze w tym dniu o godz. 7.30 i o godz. 10.30 z procesją do 4 ołtarzy przygotowanych przy Kościele przez następujące przysiółki :

I Wieś

II Folwark

III Łęg

IV Lasocice

1. . Zapraszam wszystkich na procesje Bożego Ciała oraz na oktawę i proszę o niesienie feletronów zapraszam dzieci sypiące kwiaty dzieci I Komunijne .
  2.  Dziś przypada   II rocznica objęcia Diecezji przez Ks Bp Andrzeja Jeża. Dziś o 16.00 spotkanie rodziców kl.II i III przed wyjazdem na pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej.
  3. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Pani Maria Mazanek. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  4. Dziękuję za posprzątanie świątyni i ofiarę 100 zł na środki czystości. O posprzątanie  Kościoła  proszę: Uchacz Maria, Żelichowski Jacek, Stanisz Halina Boguta Helana Wąsowicz Edward .Proszę członków rady parafialnej o rozpoczęcie zbierania ofiar na Pana Organistę jako wynagrodznie za posługę całoroczną a ja będę odprawiał Msze o urodzaje w wyznaczonych miejscach parafii

4.Do nabycia Duży Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. 6.Intencje mszalne