Ogłoszenia Parafialne 19.10.2014

XXIX Niedziela zwykła

19.10.2014

1. Dziś Niedziela misyjna, składka na misje, modlimy się za wszystkich misjonarzy szczególnie za ks. Mateusza, rozpoczyna się tydzień misyjny, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji misjonarzy.
  2. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, bardzo proszę o porządkowanie wszystkich grobów na cmentarzu, szkło i plastiki wrzucać do kontenera. Dziękuje pani Janiczek za posprzątanie grobów żołnierskich.
  3. W przyszłą Niedziele będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia własnego Kościoła. Składka na potrzeby parafii. W tej chwili są restaurowane stalle do prezbiterium, które w najbliższym czasie będą wykonane i wstawione do prezbiterium, restaurowany jest także tron głównego celebransa.
  4. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Pani Anna Piechnik.
  5. Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny, pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych w wypominkach mszy Św. i osobistej modlitwie.
  6. Dziękuję za posprzątanie świątyni. O posprzątanie Kościoła proszę: Garcarz Andrzej, Kasprzyk Maria, Kozak Franciszek, Piechnik Zbigniew, Limanówka Stanisław.
  7. Do nabycia Duży Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  8. Intencje mszalne