Ogłoszenia Parafialne 26.10.2014

XXX Niedziela zwykła

26.10.2014

1. Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia własnego Kościoła. Dziękuję za ofiary na potrzeby Parafii. We wtorek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. o godz. 7.30 o 10.30 i o 14.00 na cmentarzu z procesją. W niedzielę Dzień Zaduszny Msze św. jak w niedziele. Od 1-8 listopada procesja na cmentarz z wypominkami i różańcem za zmarłych po mszach wieczornych. W tych dniach można zyskać odpusty zupełne za zmarłych, każdego dnia za kogoś innego. Jakie trzeba spełnić warunki:

– stan łaski uświęcającej

– nawiedzenie cmentarza

– modlitwa w intencjach Ojca Św.

– modlitwa za zmarłego

1. Od środy najpierw o 17.00 będzie nabożeństwo różańcowe   w czasie którego będzie możliwość spowiedzi a po nabożeństwie Msza św. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Pani Maria Leśniak.
  2. Dziękuję za posprzątanie świątyni. O posprzątanie Kościoła proszę: Grucel Jan, Piechnik Jan, Mazanek Stanisław, Piechnik Bronisław, Grucel Jan
  3. Do nabycia Duży Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  4. Intencje mszalne