Ogłoszenia parafialne 25.10.2015

Ogłoszenia Parafialne XXX niedziela zwykła
25.10.2015

1. Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia własnego Kościoła. Nabożeństwo różańcowe dziś o 14.30,
2. Dziś składka na misje, dziękuję za składkę inwestycyjna w wysokości 3243 zł .
3. We środę Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
4. W niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych Msze do południa jak w niedzielę po południu o godz. 14.00 Msza św. na cmentarzu a po niej procesja.
5. Od 1-8 listopada procesja na cmentarz z wypominkami i różańcem za zmarłych po Mszach wieczornych. W tych dniach można zyskać odpusty zupełne za zmarłych, każdego dnia za kogoś innego. Jakie trzeba spełnić warunki:
– stan łaski uświęcającej
– nawiedzenie cmentarza
– modlitwa w intencjach Ojca św.
– modlitwa za zmarłego
6. Różaniec w przyszła niedzielę poprowadzi pani Krystyna Tabak.
7. Zachęcam do nabycia Dużego i Małego Gościa Niedzielnego. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. O posprzątanie Kościoła bardzo proszę: Mazanek Jan, Bochenek Ryszard, Kapera Stanisław, Piechnik Krystyna, Węgrzyn Alicja.