Ogłoszenia duszpasterskie – 08.05.2016

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 08.05.2016.r.

1. Dzisiaj na prośbę Ojca Św. polecamy Bogu ofiary trzęsienia ziemi w Ekwadorze i pomagamy im składką z dzisiejszych mszy św. Po południu o godz. 15.oo Majówka a  po niej msza święta. Przez cały tydzień w dni powszednie Majówka rozpoczynać się będzie o godz.19.oo

2. Jutro  Przeniesiona Uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika.

3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 19.oo. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże p. Anny Duszyńskiej, Marii Różana i Józefa Różana.

4. W sobotę święto św. Macieja Apostoła i 27.rocznica śmierci Ks. Macieja Rzeszuta. Jego duszę polecać będziemy w czasie porannej mszy św. i na Majówce.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ta uroczystość kończy czas komunii św. wielkanocnej. O poprowadzenie różańca  proszę p. Krystynę Wójtowicz. Składka jest przeznaczona na koszty organizacji ŚDM.

6 Dziękuję za posprzątanie kościoła wczoraj. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Krzysztof Kraus, Janusz Ligas, Leon Nowak, Krzysztof Nowak i Jan Rojek.

7. W przyszłą niedzielę przy Remizie będzie można honorowo oddać krew. Wszystkich chętnych w wieku 18-60 zapraszamy w g.11.oo-15.oo

8. Pan Wójt informuje o możliwości zainstalowania kolektorów słonecznych. Szczegóły na tablicy ogł.

9. Zespół Szkół w Szczyrzycu zaprasza młodzież kończącą gimnazja do kontynuacji nauki w tym zespole. Szczegóły także na tablicy.