Ogłoszenia duszpasterskie – 19.06.2016.r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 15.oo msza święta poprzedzona Nabożeństwem Czerwcowym. Bóg zapłać za ofiary na składkę przeznaczoną dziś na funkcjonowanie naszej parafii.

 

  2. W liturgii obchodzić będziemy w tym tygodniu wspomnienia: we wtorek św. Alojzego Gonzagi, a w piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask wyproszonych przez świętych Patronów.

 

  3. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.45 proszę o poprowadzenie różańca Różę p. Krystyny Tabak.  Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże Różańcowe p. Krystyny Tabak, Barbary Kutaj, Elżbiety Górka.         

 

  4. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek podczas mszy św. o godz. 9.oo  podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie dary i łaski tego roku szkolnego i będziemy prosić o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszam całą społeczność szkolną a także rodziców, emerytowanych pedagogów, babcie i dziadków. Msza św. o godz. 18.oo będzie poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła wczoraj i za ofiarę na środki czystości w kwocie 50zł. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Tadeusz Antkiewicz, Halina Kapera, Jan Korba, Stanisław Giza i Jan Czech.

  

  6. Bardzo zachęcam Was do zainteresowania się nowym numerem „G.N.” Dzisiaj akcja w obronie wolnej od pracy i handlu niedzieli.

 

  7. W przyszłą niedzielę na godz. 17.oo do budynku Szk. Podst. Pan Wójt zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych montażem kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych.

 

89