Ogłoszenia duszpasterskie – 25.09.2016.r.

26. Niedziela Zwykła – 25.09.2016.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Bardzo dziękuję za Waszą ofiarną solidarność z poszkodowanymi w wyniku trzęsienia ziemi we Włoszech i wsparciem ich dzisiejszą składką. Składka inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 2633zł i 2euro.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Na to nabożeństwo zapraszam wszystkich czcicieli M.B. oraz Róże Pań Bogusławy Mazanek , Małgorzaty Kapera i Marii Leśniak

O poprowadzenie rozważań Tajemnic Światła Różańca Św. przed Nowenną proszę Różę p. Bogusławy Mazanek.

3. W piątek Msza św. o godz.18.oo poprzedzona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4. W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Na to pierwsze Nabożeństwo zapraszam wszystkich, ale szczególnie dzieci klas III przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z rodzicami. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 17.oo wystawieniem Najświętszego Sakramentu i poświęceniem różańców dla dzieci. Potem będzie pierwszy w tym roku październikowy różaniec a po nim msza św.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Kazimiera Kapera, Grzegorz Kapera, Andrzej Juszkiewicz, Emil Gocal, Marek Skiba.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. W dzisiejszym „G.N.” płyta z filmem „Bóg nie umarł”. Jest też „Mały G.N.” z obrazkiem M. B. Częstochowskiej do pokolorowania.

7. Pan Wójt Gm. Raciechowice informuje, że nie zmieniły się warunki korzystania przez uczniów z bezpłatnych posiłków. Zainteresowanych prosi o zgłaszanie się do Gm.Ośrodka Pom.Społ. w Raciechowicach od powiedz. do piątku w godz. 8.oo-15.oo.