Ogłoszenia duszpasterskie – 27.11.2016.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Pierwsza Niedziela Adwentu – 27.11.2016.r.

 

 

 

 

 

  1. Adwentem rozpoczynamy kolejny w naszym życiu Rok Liturgiczny. Przeżywać go będziemy pod hasłem „Idźcie i głoście”. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Na sumie poświęcenie opłatków na wigilijny stół. Pan Organista odwiedzi z nimi domy w najbliższych dniach. Przyjmijcie go jak najlepiej, tak, jak na to zasługuje.

  2. Tradycyjne adwentowe msze św. o Matce Bożej zwane Roratami będą w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 7.oo a w środę, czwartek i piątek o godz. 17.oo.

  3. We środę wypada Pierwsza Rocznica Śmierci Ks. Marka Soboty. Msze św. o spokój Jego duszy będą o 7.oo, o 8.oo msza św. szkolna i o 17.oo Roraty.  Poprzedzone będą Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie Różańca w intencji +Ks. Marka od godz. 16.40 proszę Różę p. Krystyny Wójtowicz. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. a szczególnie Róże p. Krystyny Wójtowicz, Marii Pazdan i Jana Śliwy.

  4. W tym tygodniu wypadają Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek od godz.16.3o wraz z Bractwem Światła modlić się będziemy przed Panem Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.

  5. W Pierwszy Piątek Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie o 7.oo. O godz. 17.oo Roraty.

  6. Spowiedź święta przed Pierwszym Piątkiem będzie codziennie przed mszami św. a we środę, czwartek i piątek od 16.3o. Do chorych pojadę w piątek od 8.3o.

  7. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Małgorzata Żelichowska, Adrian Żelichowski, Wiesław Żelichowski, Piotr Lichoń, Antoni Lichoń.  .

  8. W dzisiejszym „G.N.” jest wiele ciekawych artykułów. Jest też „Mały G.N.”. Zachęcam do czytania.

 

 

 

 

89