Ogłoszenia duszpasterskie – 08.01.2017.r.

Święto Chrztu Pańskiego – 08.01.2017.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą wg zwykłego porządku niedzielnego.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania części BOLESNEJ różańca. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich, zwłaszcza zaś Róże Różańcowe, szczególnie róże Anny Duszyńskiej, Marii Różana i

Józefa Różany. Różę p. Józefa proszę o przewodniczenie Różańcowi.

3. W piątek msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po mszy św. katecheza dla II kl. Gimn. z Jodłownika z rodzicami.

4. Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca. Składka inwestycyjna przeznaczona będzie na koszty ubezpieczenia kościoła i cmentarza oraz rachunek za prąd.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i of. na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Piotr Burasiński, Adam Łazarczyk, Kazimierz Skiba, Zofia Skiba, Anna Kozdroń.

6. Pan Wójt serdecznie zaprasza na XI Gm.Przegląd Grup Kolędniczych w przyszłą niedzielę od godz.14.oo w dolnym kościele w Jodłowniku.

7. Porządek kolędy:

Niedziela – 8.01.od godz.16.oo