Ogłoszenia duszpasterskie – 15.01.2017.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą wg zwykłego porządku niedzielnego. Pan Wójt serdecznie zaprasza na XI Gm.Przegląd Grup Kolędniczych od godz.14.oo w dolnym kościele w Jodłowniku.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania części CHWALEBNEJ różańca. O przewodniczenie Różańcowi proszę Różę p. Krystyny Tabak.

Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich, zwłaszcza zaś Róże Różańcowe, szczególnie róże Krystyny Tabak, Barbary Kutaj,

Elżbiety Górka.

3. W piątek msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po mszy św. katecheza dla II kl. Gimn. z Jodłownika z rodzicami.

4. W przyszłą niedzielę po południu świętować będziemy Dzień Babci i Dziadka. Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Babć i Dziadków będzie o godz. 14.oo. a potem nasze świętowanie przeniesie się do szkoły. Ja zapraszam na wspólną modlitwę a Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rodzice a zwłaszcza dzieci serdecznie zapraszają Kochanych Seniorów do szkoły.

4.Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i of. na środki czystości. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Regina Bogacz, Józef Bogacz, Stanisław Dziedzic, Antoni Cichowski, Stanisław Kapera, Piotr Lizak.

5. Porządek kolędy:

Niedziela – 15.01.od godz.16.oo