Ogłoszenia duszpasterskie – 12.02.2017.r.

6.Niedziela Zwykła – 12.02.2017.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku. Rozpoczynamy dzisiaj Nabożeństwo 40-godzinne. Po sumie do godz. 12.30 proszę o poprowadzenie adoracji Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie Siostry z Bractwa Światła. Od 12.30 do 13.30 Róże Różańcowe Pań Bogusławy Mazanek i Małgorzaty Kapera. Od 13.30 do 14.30 Róże Różańcowe Pań Marii Leśniak i Anny Duszyńskiej.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic BOLESNYCH różańca poprowadzi róża p. Barbara Kutaj. Na nabożeństwo to zapraszam Was wszystkich, Członkinie i Członków Róż, szczególnie zaś róże p. Krystyny Tabak, Barbary Kutaj i Elżbiety Górka.

3. W piątek o 17.oo msza św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. katecheza dla kl.II gimnazjum z rodzicami.

4. W przyszłą niedzielę po sumie, w ramach Nabożeństwa 40-godzinnego, do godz. 12.30 proszę o poprowadzenie adoracji Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie róże pani Marii Różana i pana Józefa Różany,  od godz. 12.3o do 13.3o róże pań Krystyny Tabak i Barbary Kutaj a od 13.3o do 14.3o róże pań Barbary Kutaj i Elżbiety Górka.

5. Przyszła niedziela będzie trzecią tego miesiąca. Bardzo Was proszę o ofiary na składkę inwestycyjną.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Marek Drabik, Rafał Szczypkowski, Paweł Ślęczka, Franciszek Bogacz i Konrad Limanówka.