Ogłoszenia Parafialne – 21.05.2017.r.

VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017.r.

1. Dzisiaj przy remizie można w godz. 11.oo-15.oo można honorowo oddać krew. Wszystkich zdrowych zachęcam do tego uczynku miłosierdzia. O godz. 15.oo Majówka a  po niej msza święta. Przez cały tydzień w dni powszednie Majówka rozpoczynać się będzie o godz.18.oo

2.  We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. O poprowadzenie Części Bolesnej Różańca  proszę Różę p. Marii Leśniak.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przez przyczynę Matki Bożej, naszej Patronki, prosić będziemy na majówkach o dobre urodzaje.

4. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Św. przed Uroczystością Jego zesłania.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6 Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Grzegorz Śliwa, Tadeusz Undas, Stanisław Sędo, Andrzej Trzupek, Marian Zborowski.

7. Polecam lekturę „G.N.” Dziaj o matkach wielkich Polaków a w „Małym G.N.” magnes na dobre wiadomości dziecka do mamy.