Ogłoszenia duszpasterskie – 28.05.2017.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 28.05.2017.r.                                   

 

  1. Dzisiaj o godz. 15.oo Majówka a  po niej msza święta. Do środy Majówka rozpoczynać się będzie o godz.18.oo

  2.  We środę Święto Nawiedzenia NMP. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z ostatnią w tym roku Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. O poprowadzenie Części CHWALEBNEJ Różańca  proszę Różę p. Bogusławy Mazanek.

  3. We czwartek – pierwszy czerwca – od godz. 17.3o będziemy adorować Pana Jezusa w intencji powołanych do służby Bożej i o dobre kapłańskie i zakonne powołania dla naszych dzieci, które w tym dniu przeżywać będą swój dzień.

  4. Piątek jest Pierwszym Piątkiem Czerwca. Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o 7.oo i 18.oo. Do chorych wyjadę o godz. 8.3o. Możliwość spowiedzi codziennie przed mszami świętymi.

  5. Sobota jest I sobotą miesiąca. Msza św. o godz. 7.oo.

  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uczniowie oraz Grono Pedagogiczne Szk.Podst. w Krasnem – Lasocicach zapraszają wszystkie Mamy, Tatusiów i ich Pociechy na DZIEŃ RODZINY, który rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 14.oo. Po Mszy Św. dalsza część uroczystości będzie miała miejsce w szkole. Serdecznie zapraszamy. W związku z tym, Mszy Św. o godz. 15.oo. w przyszłą niedzielę nie będzie.

  7 Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj dwu wyznaczonym rodzinom. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Stanisław Jacaszek, Stanisław Płachta, Wacław Boguta, Bogusław Synal. Maciej Świerczek.

  8. Polecam lekturę „G.N.” Dzisiaj o dzieciach z Fatimy, o przełomie w sprawie objawień w Medjugorie i wiele in. artykułów.

  9. Szkoła Muzyczna w Czasławiu ogłasza nabór uczniów. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

 

89