Ogłoszenia parafialne – 02.07.2017.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

 13. NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2017.r.                                    

 

  1. Dzisiaj msze święte będą według zwykłego niedzielnego porządku.              

  2.  We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i msza św. będzie o godz. 18.oo. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B. O poprowadzenie Części RADOSNEJ Różańca  proszę Różę p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus – zel. P. Krystyny Tabak.

  3. We czwartek – pierwszy czerwca – od godz. 17.3o będziemy adorować Pana Jezusa w intencji powołanych do służby Bożej i o dobre kapłańskie i zakonne powołania.

  4. Piątek jest Pierwszym Piątkiem Czerwca. Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o 7.oo i 18.oo. Do chorych wyjadę o godz. 8.3o. Możliwość spowiedzi codziennie przed mszami świętymi. 

  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj i ofiarę 120zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy kolejnych Parafian: Stanisław Gębik, Emilia Szczypkowska, Janusz Undas, Małgorzata Świątko, Adam Zając.

  6. Bardzo dziękuję za bardzo sprawne przeprowadzenie tradycyjnej zbiórki ofiar w czasie Oktawy Bożego Ciała. Dzięki temu będziemy chwalić Pana Boga w naszym kościele przy akompaniamencie organów.

  7. Bardzo dziękuję też za ofiary dodatkowe na cele parafialne. Jednej rodzinie za of. 400zł i jednej za of. 200zł. Bóg zapłać.

  8.Polecam lekturę „G.N.” Dzisiaj o tym jak działają loże masońskie i dlaczego katolik nie może – pozostając katolikiem – zostać masonem, a także o tym, że polski dwulatek zna średnio 133 słowa. Jest też wiele in. ciekawych artykułów.

 

 

 

89