Ogłoszenia duszpasterskie – 16.07.2017.r.

15. Niedziela Zwykła – 16 .07.2017.r.

1. Dzisiaj składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne naszej parafii. Po południu o godz. 15.oo msza święta.

2. W liturgii obchodzić będziemy w tym tygodniu wspomnienia: we wtorek Bł. Szymona z Lipnicy, we czwartek Bł. Czesława  a w sobotę święto Sw. Marii Magdaleny. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask wyproszonych przez świętych Patronów.

3. We środę po południu msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.45 proszę o poprowadzenie rozważań Części Bolesnej Różańca Różę p.w. św. Rity z Cascia zel.p. Anny Duszyńskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli M.B.

4. W piątek msza św. o godz. 18.oo poprzedzona będzie Koronką do Miłosierdzia Bożego.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Barbara Drożdż, Tadeusz Kaleta, Stanisław Czech, Jan Lach, Stanisław Giza.

6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby WSD Tarnów.

7. Dyrektor Zespołu Szkół w Szczyrzycu informuje, że są jeszcze wolne miejsca w zasadniczej szkole wielozawodowej.

8. We czwartek 27.lipca od godz.13.30 w Ośrodku Zdrowia odbędzie się badanie wzroku. Szczegóły w Ośrodku.