Ogłoszenia duszpasterskie – 27.08.2017.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

21. Niedziela Zwykła – 27.08.2017.r.

 

 

 

 

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Bóg zapłać za ofiary na składkę przeznaczoną na potrzeby parafialne z ostatniej niedzieli. Składka wyniosła 4022zł i 90 eurocentów. Bóg zapłać także za of. 500 zł złożoną prze pewną rodzinę. Dzisiaj, na prośbę Ks. Bpa Andrzeja Jeża wyrażoną w ubiegłą niedzielę,  w całej diecezji wspomagamy tych, którzy ucierpieli w nawałnicach na północy Polski. Pod chórem stoi skarbona przeznaczona na ofiary na ten cel. Bardzo zachęcam do pomocy potrzebującym.

 

  2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O godz. 17.45 proszę o poprowadzenie rozważań Tajemnic Chwalebnych różańca św. Różę p.w. św. Rodziny zel. Józefa Różany

Będziemy dziękować Maryi za szczęśliwie przeżyte wakacje i prosić o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Zapraszam czcicieli M.B.

 

  3. Piątek jest Pierwszym Piątkiem Września. Msze wotywne o Najśw. Sercu Pana Jezusa będą o godz. 7.oo i o 18.oo. Msza św. o godz.18.oo poprzedzona będzie Koronką do Bożego Miłosierdzia. Do chorych pojadę z posługą sakramentalną od godz.8.3o.

 

  4. Do sakramentu pokuty przed pierwszym piątkiem i rozpoczęciem roku szk. można przystępować przed każdą mszą św. w tygodniu, szczególnie zaś zapraszamy z Ks. Prałatem Stanisławem we środę od godz. 17.3o.

 

  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 80zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Piotr Janecki, Ryszard Janecki, Bogdan Jania, Andrzej Setkowicz, Zbigniew Wąsowicz.

 

  6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. Dzisiaj do „G.N.” dołączona jest płyta z doskonałym filmem „Misja”

 

 

 

89