Ogłoszenia duszpasterskie – 03.09.2017.r.

22. Niedziela Zwykła – 03.09.2017.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Bóg zapłać za ofiary do skarbony na wsparcie ofiar wichury na północy Polski. W skarbonie było 1685 zł i tyle przesłałem na konto Caritas.

2. Jutro mszą św. o godz. 9.oo rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Na tę uroczystość zapraszamy wraz z P. Dyrektor młodzież szkolną, nauczycieli tak czynnych jak i emerytowanych oraz Rodziców. Po mszy św. w szkole odbędzie się apel połączony ze złożeniem ślubowania uczniów klasy I. Dowóz dzieci tego dnia będzie wg następującego porządku: Podczacze o 8.3o, Łęg o 8.35, Słupia o 8.4o i Lasocice o 8.45.

3. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Wcześniej o poprowadzenie rozważań Tajemnic Radosnych Różańca Św. proszę Różę p.w. NMP Królowej Polski zelatorki p. Marii Różana  Zapraszam czcicieli M.B.

4. Msze  św. w pierwszy czwartek września będą o godz. 7.oo i 18.oo po adoracji Pana Jezusa, o poprowadzenie której, od godz.17.3o, proszę Bractwo Światła. Msza św. o 18.oo ofiarowana będzie o potrzebne łaski dla Członkiń Bractwa oraz w intencji powołań do Służby Bożej.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę proszę Państwa: Jerzy Kuśnierz, Władysław Wiewiórka, Mariusz Ubik, Mieczysław Wiewiórka, Roman Kuśnierz, Józef Pala.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy. W „Małym G.N.” audiobook z powieścią „Quo vadis”.

7. Msza św. w Jodłowniku na rozpoczęcie roku szk. będzie o godz.8.oo. Przywóz z Łęgu o 7.3o i spod naszej szkoły o godz. 8.4o.

8. Jest nabór do LO Zaocznego dla Dorosłych w Szczyrzycu oraz na kurs kwalifikacyjny w zawodzie ROLNIK na r.szk.2017/2018.

9. Parafialna Pielgrzymka do Częstochowy: 23.września 2017.r. Wyjazd godz.7.oo. Koszt autokaru 35 zł. /BRAK JUŻ WOLNYCH MIEJSC/