Informacje duszpasterskie – 08.10.2017.r.

27. Niedziela Zwykła – 08.10.2017.r.

1. Przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Na stoliku obok gazet znajduje się skarbonka. Wrzucona do niej ofiara jest wsparciem stypendialnym ubogiej zdolnej młodzieży. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku. Nabożeństwo Różańcowe tak, jak w ubiegłą niedzielę, po mszy św. o godz. 15.oo.

2. Codziennie w dni powszednie Nabożeństwo Różańcowe będzie rozpoczynać się o godz. 17.oo. Po jego zakończeniu będzie msza św.

3. W piątek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo serdecznie Was wszystkich zapraszam na godz. 19.oo.

4. W przyszłą niedzielę składka  na wszystkich mszach św. przeznaczona jest na nasze parafialne cele. Przed kościołem wolontariusze będą także w przyszłą niedzielę sprzedawać znicze. Jest to forma pomocy Kamilowi Muta z Dąbia choremu na białaczkę.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Stanisław Kuśnierz, Mariusz Jonik, Piotr Kapera, Paweł Dziedzic, Jan Kutaj.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

7. Jutro przeżywać będziemy mszę św. pogrzebową ś.p. Genowefy Foszczyńskiej, którą Pan Jezus zabrał do siebie wczoraj nad ranem. Polecajmy jej nieśmiertelną duszę dobremu Panu Bogu.