Ogłoszenia duszpasterskie – 32. Niedziela Zwykła

32. Niedziela Zwykła – 12.11.2017.r.

1. Dziś nabożeństwa według zwyczajnego niedzielnego porządku.

2. We środę o 17.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy poprzedzona modlitwą różańcową, o poprowadzenie której proszę Różę św. Rity z Cascia  zelatorki p. Anny Duszyńskiej. Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B. Po nowennie msza św.

3. We wtorek i w sobotę, ze względu na moje inne obowiązki w naszym kościele nie będzie mszy św. ani rano, ani wieczorem.

4.  Przyszła niedziela jest  trzecią niedzielą miesiąca – bardzo więc proszę o ofiary na składkę inwestycyjną.

5. Jeszcze raz bardzo w imieniu WSD w Tarnowie dziękuję za wsparcie przygotowujących się do kapłaństwa darami w naturze. Zostały one odebrane i przewiezione we środę.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następnych w kolejce parafian: Jan Florek, Janusz Grucel, Stanisław Mazanek, Jan Piechnik, Jan Grucel.

7. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.