Ogłoszenie duszpasterskie – 21.01.2018.r.

3.Niedziela Zwykła – 21.01.2018.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku niedzielnego. Po południu świętujemy Dzień Babci i Dziadka. Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Babć i Dziadków będzie o godz. 14.oo. a potem nasze świętowanie przeniesie się do szkoły. Mszy św. o 15.oo wyjątkowo nie będzie.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania tajemnic chwalebnych różańca poprowadzi róża p.w. św. Faustyny zelatorki p. Krystyny Wójtowicz. Na nabożeństwo to zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

3. W piątek msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz.17.oo.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne. W ramach 40-godzinnego nabożeństwa po sumie nasz zespół „Sami Swoi” poprowadzi modlitwę uwielbienia Pana Jezusa przez wspólny z nami śpiew kolęd i pastorałek. Od 12.30 proszę o poprowadzenie adoracji Róże św. Rity z Cascia zelatorki p. Anny Duszyńskiej i Bł. Karoliny zelatorki p. Elżbiety Górka. Od 13.3o o poprowadzenie adoracji proszę Róże M.B. Nieustającej Pomocy zelatorki p. Małgorzaty Kapera i  św. Jana Pawła II zelatorki p. Barbary Kutaj.

5. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Andrzej Muta, Przemysław Kotwisz, Piotr Kozioł, Jarosław Kozioł i Halina Walicka.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.