Ogłoszenia duszpasterskie – 01.04.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01.04.2018.r.
1. Dzisiaj msze św. będą jeszcze o godz. 10.3o i 15.oo. Jutro nie będzie mszy św.o 15.oo. a składka z porannych mszy św. przeznaczona jest na utrzymanie Uczelni Katolickich.
2. Bardzo serdecznie chcę podziękować wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do pięknego przeżycia tych świętych dni przez nas wszystkich, tych, którzy chcieli te dni pięknie przeżyć i znaleźli czas dla swojej duszy i dla Pana Jezusa. Dziękuję bardzo serdecznie Osobom, które przygotowały kaplice Ciemnicy i Grobu. Dziękuję Dziewczętom, które przeprowadziły Drogę Krzyżową w W. Piątek. Dziękuję Bractwu Światła i Pani Wandzie Malinowskiej za niezwykłe, przesycone chrześcijańskim autentyzmem rozważania na porannej piątkowej Drodze Krzyżowej. Dziękuję naszym Strażakom i naszym Harcerzom za wartę honorową przy Grobie Pana Jezusa. Dziękuję wreszcie Panom Organiście, Nadzwyczajnemu Szafarzowi Eucharystii, Ceremoniarzom, Lektorom i Ministrantom. Niech Pan Zmartwychwstały wynagrodzi każdy Wasz wysiłek. Dziękuję serdecznie także za wszystkie przejawy życzliwości wobec mnie – za życzenia i różne dobre rzeczy.
3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań części CHWALEBNEJ różańca proszę różę p. w. św. Faustyny – zelatorki p. Krystyny Wójtowicz. Po mszy św. na godz. 19.oo zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
4. We czwartek, jak w każdy I Czwartek miesiąca, zapraszam wszystkie członkinie Br. Światła i Was wszystkich na adorację Pana Jezusa w intencji powołań. Rozpocznie się o 17.3o. Potem będzie msza św.
5. W piątek ze względu na trwającą Oktawę Zmartwychwstania post piątkowy nie obowiązuje. Jest to pierwszy piątek – do chorych pojadę od godz. 9.oo. Msze święte o godz. 7.oo i 18.oo.
6. W sobotę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich Rodziców na spotkanie o godz. 9.oo w Sali na plebanii.
7. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. W W. Piątek rozpoczęliśmy Nowennę do Miłosierdzia Bożego przed tym świętem. Będziemy ją kontynuować przy okazji codziennych mszy św.
8. Dziękuję za posprzątanie kościoła w Wielką Sobotę. O sprzątanie w najbliższą sobotę proszę Państwa: Stanisław Wójtowicz, Krzysztof Wójtowicz, Stanisław Tabor, Bernadetta Musiał, Wiesław Zapalski.

89