Ogłoszenia duszpasterskie – 15.04.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018.r.

1. Dzisiaj porządek mszy świętych będzie taki, jak w każdą niedzielę. Dziękujemy za ofiary na dzisiejszą składkę inwestycyjną.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic ŚWIATŁA Różańca św. proszę różę p.w. Bł. Karoliny zelatorki p. Elżbiety Górka. Zapraszamy wszystkich a szczególnie Członkinie i Członków Róż Różańcowych.

3. We czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

4.W sobotę nasza diecezja przeżywać będzie historyczną uroczystość inauguracji V Synodu Diecezji Tarnowskiej o czym informował nas też Ksiądz Biskup w swoim Liście Pasterskim. Módlmy się o błogosławione owoce tego dzieła.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Modlić się będziemy za powołanych do Bożej służby. Składka przeznaczona jest na potrzeby WSD w Tarnowie.

6. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj i ofiarę 80zł na środki czystości. O sprzątanie w tym tygodniu prosimy pozostałych Parafian z Łączek.

7. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.

 

89