Ogłoszenia duszpasterskie – 22.04.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018.r.
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Dzisiejsza niedziela jest z jednej strony Niedzielą Dobrego Pasterza – dniem modlitw za powołanych do służby Bożej i o powołania rozpoczynający cały tydzień modlitwy w tej intencji, a z drugiej strony jest dniem inauguracji w parafiach naszej diecezji V Synodu Diecezji Tarnowskiej, który rozpoczął się uroczyście w Tarnowie wczoraj – z udziałem także naszych przedstawicieli.
2. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic BOLESNYCH Różańca św. proszę różę p.w. M.B. Nieustającej Pomocy zelatorki p.Małgorzaty Kapera. Zapraszam wszystkich a szczególnie Członkinie i Członków Róż Różańcowych. Dla Róż będzie to nabożeństwo zmiany tajemnic na miesiąc maj.
3. W sobotę spowiedź dzieci i ich najbliższych przed I Komunią Św. rozpocznie się o godz. 9.oo.
4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii Św. czternaściorga naszych parafian. W związku z tym wszystkie osoby nie związane rodzinnie z tą uroczystością proszę o wybranie innej mszy św. w przyszłą niedzielę, aby nie tworzyć niepotrzebnego tłoku. Proszę też o pozostawienie ławek po obu stronach nawy głównej do dyspozycji rodziców dzieci.
5. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj. W tym tygodniu zaszczytny obowiązek posprzątania świątyni wzięli na siebie rodzice dzieci przystępujących do I Komunii Św.

89