Ogłoszenia duszpasterskie -24.06.2018.r.

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 .06.2018.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku. Dzisiaj po południu o godz. 15.oo msza święta poprzedzona Nabożeństwem Czerwcowym.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic chwalebnych różańca proszę Różę p.w. św. Faustyny zelatorki p. Krystyny Wójtowicz. Będzie to nabożeństwo połączone ze zmianą tajemnic różańcowych.
Zapraszamy wszystkie członkinie i wszystkich członków Róż Różańcowych

3. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość SS. Ap. Piotra i Pawła. Msze św przed południem będą o godz. 7.oo i 9.oo a po południu o 18.oo. Składka z tej uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Ojca Św. Franciszka jako tzw. ŚWIĘTOPIETRZE. Z racji uroczystości post piątkowy nie obowiązuje.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Przemysław Hejmo, Krystyna Tabak, Andrzej Tabak, Mariusz Tabak i Marcin Józkowicz.

5. Pan Wójt Gminy Raciechowice przypomina właścicielom posesji, położonych przy rowach odwadniających o obowiązku utrzymania ich w należytym stanie, w tym regularnego wykaszania trawy i usuwania naniesionych gałęzi i żwiru.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.