Ogłoszenia duszpasterskie – 05.08.2018.r.

18. Niedziela Zwykła – 05 .08.2018.r.

1. Serdecznie witam wszystkich wakacyjnych Gości. Niech ten pobyt będzie dla Was czasem nabrania sił fizycznych i duchowych.
2. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 7.oo.
3. We środę nasza parafia ma coroczny dzień wspólnotowej parafialnej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczniemy ją mszą św. w samo południe, o godz. 12.oo. Po mszy św. zapraszam na wspólną modlitwę:
12.3o – Dalnia, Podczacze, Knyszów, Dąbrowica i Łączki.
13.3o – Słupia
14.3o – Bojańczyce, Żerosławice, Dział-Lasocice, Bucze, Przylesie
15.3o – Mstów i Łęg
16.3o – Wieś, Folwark, Poręby, Sadzawki Przedewsie.
Od 17.3o o poprowadzenie rozważań Tajemnic Światła różańca św. proszę Różę p.w. św. O.Pio zelatorki p. Bogusławy Mazanek. O godz. 18.oo Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i msza św. na zakończenie adoracji.
4. W piątek msze św. o godz. 7.oo i o 18.oo z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
5. W przyszłą niedzielę składka z całej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.
6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę 100 zł na środki czystości. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Danuta Adamczyk, Józef Trzupek, Jacek Żelichowski, Michał Nowicki, Józef Boguta.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.