Ogloszenia duszpasterskie – 14.10.2018.r.

28. Niedziela Zwykła – 14.10.2018.r.

1. Dziś 18. Dzień Papieski. Na stoliku obok gazet ustawiona jest skarbonka. Wrzucona do niej ofiara to wsparcie stypendialne ubogiej zdolnej młodzieży. Nabożeństwo Różańcowe dzisiaj wyjątkowo po mszy św. o g.1030. Będziemy modlić się podobnie jak podczas mszy św. za naszych pedagogów i wszystkich służących pomocą naszym dzieciom w szkole.

2. W tym tygodniu, w dni powszednie, Nabożeństwo Różańcowe będzie rozpoczynać się o godz. 17.oo. Po jego zakończeniu będzie msza św.

3. We czwartek liturgiczne wspomnienie św. Łukasza, Patrona Służby Zdrowia. Będziemy modlić się za tych, którzy troszczą się o nasze zdrowie podczas Nabożeństwa Różańcowego.

4. W przyszłą niedzielę modlić się będziemy w intencji misjonarzy i misji świętych z okazji corocznego Światowego Dnia Misyjnego. Misje będzie można wesprzeć ofiarą wrzuconą do skarbonki ustawionej przy gazetach. Składka na wszystkich mszach świętych przeznaczona jest na nasze cele parafialne.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Maria Wąsowicz Jerzy Kuśnierz, Władysław Wiewiórka, Mieczysław Wiewiórka, Roman Kuśnierz, Józef Pala.

6. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.