Ogłoszenia duszpasterskie – 09.12.2018.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
2. Niedziela Adwentu – 09.12.2018.r.

1. Dzisiaj przeżywamy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Jeśli ktoś zechce wesprzeć tych katolików to pod chórem będzie stać skarbona na ten cel. Porządek dzisiejszych mszy świętych będzie taki, jak w każdą niedzielę.

2. Tradycyjne adwentowe msze św. o Matce Bożej zwane Roratami będą w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 7.oo a w środę, czwartek i piątek o godz. 17.oo.

3. We środę po Roratach będzie Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. O poprowadzenie rozważań Tajemnic Światła Różańca przed mszą św. w intencji dobrego przeżycia Adwentu dla wszystkich parafian proszę Różę p.w. św. O. Pio – p. Bogusławy Mazanek . Na nowennę zapraszam wszystkich czcicieli M.B.

4. W przyszłą niedzielę – III Adwentu i miesiąca – składka przeznaczona będzie wyłącznie na nasze parafialne cele. Na mszy św. o 7.3o rozpoczniemy już Nowennę do Dzieciątka Jezus.

5. Dziękujemy posprzątanie kościoła i ofiarę 100 zł na środki czystości. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy następujące rodziny: Jan Górka, Bronisław Grucel, St-w Bąbel, Janusz Piechnik, Krzysztof Bukowiec

90