Ogłoszenia duszpasterskie – 13.01.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
Święto Chrztu Pańskiego – 13.01.2019.r.

1. Dzisiaj Msze św. będą przed południem wg zwykłego porządku niedzielnego, ale popołudniowa msza św. w intencji naszych Babć i Dziadków rozpocznie się o godz. 14.oo.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo. Wcześniej rozważania Tajemnic Bolesnych Różańca. O przewodniczenie Różańcowi proszę Różę p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus zelatorki p. Krystyny Tabak.

3. Przyszła niedziela jest trzecią miesiąca. Proszę o ofiary na składkę inwestycyjną, czyli przeznaczoną wyłącznie na potrzeby naszej parafii.

4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła i ofiarę na środki czystości 50zł. O sprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Krzysztof Węgrzyn, Józef Piechnik. Andrzej Janiczek, Krzysztof Cygal, Roman Sobczyk.

5. Porządek kolędy:

Sobota – 19.01. od godz.9.oo:
Słupia Zalas od Giza do Kucharczyk

6. Dnia 31.01. istnieje możliwość zbadania stanu wzroku. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

89