Ogłoszenia duszpasterskie – 20.01.2019.r.

2. Niedziela Zwykła – 20.01.2019.r.

1. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych osobistych modlitwach. Szczególnie prośmy o jedność wszystkich wierzących w Chrystusa odmawiając codzienny dziesiątek różańca w ramach Róż Różańcowych.

2. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i msza św. o godz. 17.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic chwalebnych Różańca proszę Różę p.w. św. Faustyny – zelatorki p. Krystyny Wójtowicz

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O sprzątanie w sobotę proszę Państwa: Jakub Krzyżek, Jan Drożdż, Zofia Basta, Marian Kutaj, Tadeusz Węgrzyn.

4. Niezmiennie zachęcam do zakupu i czytania katolickiej prasy.

5. Ogłoszenia pozaparafialne:
– szczepienie psów będzie miało miejsce we czwartek. Szczegółowa rozpiska na tablicy ogłoszeń
– Pan Wójt Gm. Raciechowice prosi, aby pary, które zawarły małżeństwo w 1969.r. a mieszkają na terenie gminy, zgłosiły swoją chęć uczestniczenia w uroczystości nadania medalu okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
– w dniu 30.01 od godz.8.3o w naszym Ośrodku Zdrowia istnieje możliwość zbadania wzroku. Szczegóły także na tablicy ogł.