Ogłoszenia duszpasterskie – 05.05.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Wielkanocna – 05.05.2018.r.

1. Dzisiaj o godz. 15.oo Majówka a po niej msza święta. Przez cały tydzień w dni powszednie Majówka w kościele rozpoczynać się będzie o godz.18.oo.

2. We środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i diecezji. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie Części Bolesnej Różańca proszę Różę p.w. św. Jana Pawła II.

3. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Modlić się będziemy za powołanych do Bożej służby. Składka przeznaczona jest na potrzeby WSD w Tarnowie.

4. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj i ofiarę  na środki czystości. O sprzątanie w tym tygodniu prosimy następujących Parafian: Zbigniew Żak, Artur Pawlik, Józef Brodzik i Dariusz Orzeszek.