Ogłoszenia duszpasterskie – 12.05.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2019.r.
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza – dniem modlitw za powołanych do służby Bożej i o powołania – rozpoczynający cały tydzień modlitwy w tej intencji. Składka przeznaczona jest dzisiaj na WSD w Tarnowie.
2. Jutro, jako że jest to 13.dzień maja, rozpoczniemy Nabożeństwa Fatimskie. O godz. 19.oo rozważymy wspólnie chwalebną część Różańca a po nim będzie msza św. Tradycyjnie będzie to msza św. w intencji dzieci obchodzących Rocznicę I Komunii Św..
3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic ŚWIATŁA Różańca św. proszę różę p.w. św. Antoniego. Zapraszam wszystkich a szczególnie Członkinie i Członków Róż Różańcowych.
4. W sobotę wyjątkowo Majówka będzie po mszy św. o godz. 7.oo. Wieczorem nie będzie już żadnego nabożeństwa.
5. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne parafii.
6. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj. W tym tygodniu proszę o sprzątanie pozostałych mieszkańców Łączek.
7. Pan Wójt informuje, że można składać wnioski o oszacowanie szkód powstałych w wyniku przymrozków. Wnioski przyjmowane są do wtorku w UG pok. Nr 12. Należy mieć ze sobą dowód osobisty i kopię wniosku obszarowego.