Ogłoszenia duszpasterskie – 19.05.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.05.2019.r.

1. Dzisiaj Majówka i msza św. o godz. 15.oo. W ciągu tygodnia Majówka będzie codziennie o godz. 18.oo.
2. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic CHWALEBNYCH. Różańca św. proszę różę p.w. św. O. Pio.
3. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj. W tym tygodniu proszę o sprzątanie następujących Parafian: Janusz Tomczyk, Mariusz Zdebski, Grzegorz Góral, Rafał Piechnik i Stanisław Piechnik.
4. Pan Wójt oraz nauczyciele szkoły w Sadku –Kostrzy zapraszają na IX Edycję Gminnego Biegu, który odbędzie się w najbliższą sobotę – 25.05. o godz. 10.oo. Zgłoszenia uczestników będą w dniu imprezy od godz. 8.oo przed budynkiem szkoły. Między 9.ooa 12.oo będą utrudnienia w ruchu na trasie: Sadek-Jodłownik i Jodłownik-Kostrza.