Ogłoszenia duszpasterskie – 26.05.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019.r.

1. Dzisiaj o godz. 15.oo Majówka a po niej msza święta. Przez cały tydzień w dni powszednie Majówka w kościele rozpoczynać się będzie o godz.18.oo
2. W poniedziałek, wtorek i środę modlić się będziemy na majówce o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
3. We wtorek uczniowie klasy VII wykażą się znajomością Prawd Wiary podczas egzaminu przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Rozpocznie się on o godz. 16.30 w kościele. Na egzamin przychodzą dzieci z przynajmniej jednym Rodzicem.
4. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie Części Chwalebnej Różańca proszę Różę p.w. Świętej Rodziny. Na Nowennie będzie zmiana tajemnic Róż.
5. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Św. przed Uroczystością Jego zesłania.
6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Porządek mszy św. będzie taki, jak w każdą niedzielę.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Józef Nieckula, Piotr Leśniak, Krzysztof Nieckula, Rafał Undas, Władysław Zając.
8. Pan Wójt zaprasza rolników na XIII Krajową Wystawę Rolniczą. Odbędzie się w przyszłą sobotę i niedzielę w godzinach od 11.oo do 19.oo na placu wystawowym w Szczyrzycu.