Ogłoszenia duszpasterskie – 14.07.2019.r.

15. Niedziela Zwykła – 14.07.2019.r.

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku.

2. Porządek mszy świętych jest dzisiaj taki jak w każdą niedzielę. Składka przeznaczona jest na potrzeby WSD w Tarnowie. W Sanktuarium M.B. Szkaplerznej w Dobrej rozpoczął się dzisiaj trzydniowy odpust. Dzisiaj o 11.oo uroczysta suma a nas – Parafian Krasnego – Lasocic Ks.Kustosz zaprasza na mszę św. jutro na godz. 17.oo.

3. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic bolesnych różańca proszę Różę p.w. M.B. Nieustającej Pomocy.

4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na nasze potrzeby parafialne jako składka inwestycyjna.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Przemysław Hejmo, Krystyna Tabak, Andrzej Tabak, Mariusz Tabak i Marcin Józkowicz.