Ogłoszenia parafialne – 21.07.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
16. Niedziela Zwykła – 21.07.2019.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic chwalebnych różańca w intencji chorych członkiń i członków róż proszę Różę p.w. św. Jana Pawła II.

3. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na składkę przeznaczoną na nasze parafialne potrzeby

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Eugeniusz Świtkowski, Janusz Zdebski, Mirosław Hopkowicz, Grzegorz Sutor, Stanisław Sędo.

5. W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej mszy św. będzie modlitwa za kierowców i wszystkich użytkowników dróg. Następnie poświęcę pojazdy wszelkie. Bardzo proszę o włączenie się w akcję „1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy”.

6. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Anny w Skrzydlnej w przyszłą niedzielę będzie parafialny odpust, do którego ta parafia wróciła po kilkuletniej przerwie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.
,
7. Także na przyszłą niedzielę Pan Wójt zaprasza miłośników pieszych wędrówek do wspólnego wyjścia na Górę Kostrza. Wyjście na trasę pod opieką przewodnika ze stacji PKP w Tymbarku o 8.oo, o 11.oo u podnóża góry planowana jest msza św a po niej poczęstunek i różne konkursy.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

89