Ogłoszenia duszpasterskie – 28.07.2019.r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE
17. Niedziela Zwykła – 28.07.2019.r.

1. Serdecznie witamy wszystkich wakacyjnych Gości. Życzymy jak najlepszego wypoczynku.

2. We środę msza św. z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 19.oo. O poprowadzenie rozważań tajemnic radosnych różańca proszę Różę p.w. św. Antoniego. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza wszystkie członkinie i wszystkich członków Róż Różańcowych na zmianę tajemnic.

3. We czwartek, jak w każdy I Czwartek miesiąca, zapraszam wszystkie członkinie Br. Światła i Was wszystkich na adorację Pana Jezusa w intencji powołanych do służby Bożej i powołań. Rozpocznie się o 18.3o. Potem będzie msza św.

4. Piątek jest pierwszym piątkiem sierpnia – do chorych pojadę od godz. 8.3o. Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będą o godz. 7.oo i 19.oo. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszami świętymi.

5. W sobotę wotywa o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.oo.

6 Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy Państwa: Andrzej Trzupek, Marian Zborowski, Marek Słowikowski, Stanisław Jacaszek, Stanisław Płachta.

7. Pan Wójt informuje, że rolnicy poszkodowani przez gradobicie mogą składać wnioski o oszacowanie strat w poniedziałek i wtorek w pok.12 UG. Trzeba zabrać kopię wniosku obszarowego i dowód osobisty.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

89