Ogłoszenia parafialne – 29.03.2020.r.

5. Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020.r.

1. Od tej niedzieli msze święte popołudniowe w naszym kościele w dni powszednie rozpoczynać się będą o godz. 18.oo.
2. Wszystkie msze święte z naszego kościoła w ciągu tygodnia są transmitowane przez internet. Link do transmisji jest na facebooku, na stronie parafii. W niedzielę transmitowane są msze św. przedpołudniowe to jest o godz. 7.3o i 10.3o.
3. Przypominam, że zgodnie z decyzją Księdza Biskupa we mszy św. wewnątrz kościoła może uczestniczyć tylko 5 osób. Pierwszeństwo ma rodzina, która zamówiła intencję mszy św. Nagłośnienie zewnętrzne kościoła jest włączone podczas każdej mszy św. Nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali i piątkowej Drogi Krzyżowej. Natomiast o godz. 19.3o w piątek będzie rozważanie stacji Drogi Krzyżowej transmitowane przez Internet dla wszystkich, którzy chcą w tym Wielkim Poście przynajmniej w ten sposób towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego cierpieniu.
4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nie będzie adoracji Pana Jezusa w czwartek. Natomiast Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP będziemy zawierzać wszystkie nasze sprawy i wynagradzać za grzechy podczas mszy świętych.
5. W konfesjonale jestem zawsze przed każdą mszą świętą w dni powszednie. Nie będzie spowiedzi przedświątecznej organizowanej dla całej parafii z udziałem księży spowiedników, którzy przyjeżdżali z sąsiednich parafii. Wszystkie decyzje Księdza Biskupa dotyczące spowiedzi zapisane są w Dekrecie. Zainteresowanych proszę, aby się z nimi zapoznali.
6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Nie będzie uroczystego poświęcenia palm przed sumą. Msze św. będą jak w każdą niedzielę.
7. Nasza parafia ma swoją stronę na Facebook’u. Jest to strona: Parafia NMP Królowej Polski w Krasnem Lasocicach.
Proszę tam zerkać, bo sytuacja jest dynamiczna, więc wszystkie nowe rozporządzenia Księdza Biskupa a także bieżące informacje pojawiają się tam najszybciej. Codziennie staram się też wstawiać tam krótkie rozważania na temat Słowa Bożego, które czytamy na mszy św. w następnym dniu. Wszelkie pytania do mnie czy też jakieś sugestie można do mnie kierować przy pomocy komunikatora.