Ogłoszenia duszpasterskie – 26.04.2020.r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2020.r.

1. Codziennie przez cały tydzień msze św. będą o 7.oo i 18.oo. Codziennie też pół godziny przed mszą św. popołudniową, czyli o godz. 17.3o wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do adoracji. W tym czasie chętni mogą przystąpić do spowiedzi świętej.
2. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy o godz. 18.oo. Po nowennie msza św.
3. W piątek rozpoczniemy w kościele Nabożeństwa Majowe. Do niedzieli majówki będą o 17.30. Ten piątek jest Pierwszym Piątkiem maja. Do chorych po domach nie wolno mi wciąż pojechać. Zachęcam do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej.
4. W pierwszą sobotę Niepokalanemu Sercu NMP zawierzać będziemy
Wszystkie nasze sprawy rano na mszy św. i wieczorem podczas majówki.
5. W niedzielę Uroczystość NMP Królowej Polski Patronki tego kościoła i naszej parafii. Odpust jak mówiłem tydzień temu będzie, jeśli Pan Bóg pozwoli 26. Sierpnia w Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej.
6. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj. O sprzątanie w tym tygodniu prosimy następujących Parafian: Antoni Giza, Marta Piechnik, Sławomir Kapera, Marian Śliwa, Mateusz Śliwa.
7. Zachęcam do czytania katolickiej prasy.
8. Pan Wójt informuję, że w okresie od 27.kwietnia do 15.czerwca w każdy poniedziałek w godz. od 10.oo do 16.oo będzie można skorzystać z pomocy w złożeniu elektronicznego wniosku o dopłaty obszarowe. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się z koniecznymi danymi i z zachowaniem koniecznych środków ostrożności i bezpieczeństwa