Ogłoszenia paraialne – 03.05.2020.r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 03.05.2020.r.
NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Dzisiejsza niedziela, będąca Uroczystością Patronalną tej świątyni i parafii, jest też Niedzielą Dobrego Pasterza – światowym dniem modlitw za powołanych do służby Bożej i o powołania – rozpoczynającą tydzień modlitwy w tej intencji całego Kościoła.
2. Nabożeństwa Majowe w kościele rozpoczynać będziemy o godz. 18.oo. Potem będzie msza św. Bardzo zachęcam do majówek przy kapliczkach, gdzie łatwiej jest o zachowanie dystansu społecznego.
3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo. Członkinie i Członków Róż Różańcowych proszę o kontynuowanie modlitwy bez zmiany tajemnic, która wciąż jest niemożliwa.
4. We czwartek, pierwszy maja, za przyczyną M.B. prosić będziemy w intencji powołań. Zapraszam Bractwo Światła.
5. W piątek wypada Uroczystość Św. Stanisława, patrona naszej diecezji, dlatego na terenie naszej diecezji nie obowiązuje post piątkowy.
6. Dziękujemy za posprzątanie naszego parafialnego kościoła wczoraj i of.110 zł na środki czystości. W tym tygodniu proszę o sprzątanie: Tadeusz Łazarczyk, Kazimierz Skiba, Piotr Kozdroń, Mieczysław Karcz, Józef Bogacz.