Ogłoszenia duszpasterskie – 17.05.2020.r.

VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020.r.

1. Dzisiaj o godz. 15.oo Majówka a po niej msza święta. Przez cały tydzień w dni powszednie Majówka w kościele rozpoczynać się będzie o godz.18.oo
2. W poniedziałek, wtorek i środę modlić się będziemy na majówce o dobre urodzaje i za kraje głodujące. .
3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy połączona z Majówką i msza św. będzie o godz. 18.oo.
4. We czwartek, w wigilię liturgicznego wspomnienia św. Rity z Cascia, dokonamy na mszy św. wieczornej uroczystego wprowadzenia relikwii Świętej Rity.
5. Od piątku rozpoczniemy Nowennę do Ducha Św. przed Uroczystością Jego zesłania.
6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Porządek mszy św. będzie taki, jak w każdą niedzielę.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła wczoraj i ofiarę 120zł. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Rafał Trojański, Jan Trojański, Jan Kadzik, Krzysztof Kadzik, Józef Kutaj.