Wniebowstąpienie – 24.05.2020.r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 24.05.2020.r.

1. Dzisiaj obchodzimy liturgiczną Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. będą jak w każdą niedzielę.

2. Przez cały tydzień w dni powszednie Nowenna do Ducha Św. przed Uroczystością Jego zesłania.

3. We środę Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy i msza św. będzie o godz. 18.oo. O poprowadzenie Części Chwalebnej Różańca proszę Różę p.w. Św. Rity. Niech to będzie dziękczynienie dobremu Bogu za obecność św. Rity w naszym kościele. Róże zapraszam na zmianę tajemnic.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Przed mszą św. o godz.15.oo odprawimy ostatnie Nabożeństwo Majowe.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w sobotę prosimy następujących Parafian: Jan Kapera, Rafał Kapera, Halina Szczypkowska, Janusz Kurnik, Andrzej Kurnik, .